مجتمع تجاری تفریحی مشیر

اولین بازار تخصصی مادر و کودک

سالن بولینگ

سالن بولینگ

بولینگ ازآن دسته تفریحاتی است که می‌تواند برای هر فردی در هر سن و سالی جذاب باشد. این بازی یا به عبارت دیگر ورزش محبوب. به علت سادگی نسبی اش و همچنین نداشتن محدودیتی خاص, میلیون ها نفر علاقه‌مند در سراسر دنیا دارد. بولینگ در شیراز نیز بازی محبوبی است و سالانه محبوبیت آن در حال افزایش است. در طرف مقابل مجموعه ها و باشگاه های بولینگ نیز در حال رساندن امکانات خود به استانداردهای جهانی این ورزش هستند.

سالن مجموعه بولینگ مجتمع مشیر دارای ۴ لاین بولینگ می باشد.

پردیس سینمایی

پردیس سینمایی

تجاری تفریحی مشیر و همجواری ان با سایر مجتمع

های مسکونی و مراکز تفریحی ورزشی و همچنین بالا بودن

ظرفیت تجاری منطقه سبب شد تا راه اندازی یک مجموعه سینمای مدرن خانوادگی دراین مجتمع به عنوان نقطه عطفی در

ارتقاء فرهنگی و اجتماعی شهر مطرح باشد.

این مجموعه سینمایی در بام مجتمع جانمایی شده است و دارای یک

سالن آمفی تئاتر به ظرفیت ۱۳۰ نفرو دو سالن ۷۱۳ با ظرفیت ۶۰ نفر می باشد.

امکاناتی همچون سیستم صوتی دالبی, فضاسازی زیبا و مدرن, دسترسی آسان

به مجموعه غذای فودکورت و همچنین برخورداری از فضای کافی شاپ موجب می                                                                                                                                                                                                                                       شود تماشای فیلم به تجربه‌ای مفرح و لذت بخش در این مجموعه تبدیل شود.

فودکورت

فودکورت

مجموعه فودکورت مجتمع تجاری و تفریحی مشیرء شامل ۷ مجموعه غذابی در۳۰۰۰ متر مربچ می باشد که به لحاظ موقعیت مکانی و شرایط دسترسی, به گونه‌ای طراحی شده اند

تا علاوه برسرویس دهی عمومی به مخاطبین بخش تجاری, متقاضیان بخش تجاری را نیز

هم به خوبی پوشش دهد. 1

این مجموعه غذایی شامل غرفه هاییبا برندهای مطرح و نام اشنا در صنایع غذایی کشور بزودی بهره برداری خواهد رسید.

روف گاردن

روف گاردن

ویژگی ‌های منحصر به فرد واحدهای تجاری مجتمع مشیر باعث گردیده بیش از ۳۰۰ واحد تجاری مشیر در طبقات "زیر همگف !" "همگف ا! ۵ ول" 9 "روف‌گاردن" در بام پروژه مورد استقبال عموم مردم و به ویژه سرمایه‌گذاران قرار گیرد.

کودک برای نخستین بار به عنوان یک مرکز تخصصی, خدمات مورد نیاز خانواده‌ها را ارائه خواهد داد.

شهربازی

شهر بازی

شهربازی در یک مرکز تجاری علاوه برآنکه به افزایش مراجعه کمک می کند. می تواند بستری را فراهم نماید تا هریک از اعضای خانواده بدون نگرانی و در کمال آرامش, مایحتاج خود را تأمین نمایند و یک روز پرنشاط و به یاد ماندنی برای خود و فرزندانشان رقم زنند. شهربازی ((مشیر) با ۱۳۰۰ مترمربع مساحت در ۲ طبقه ( اول و بام) و بهره‌مندی از وسایل بازی جذاب

در کنار سالن بولینگ, از معدود پروژه های تفریحی شیراز است. که در بخش سرگرمی مجهز

به کاملترین امکانات می‌باشد.

هایپرمارکت

هایپر مارکت

حضور برند شناخته شده‌ی هایپرمی ( با بیش از ۸ شعبه ار مسر اون 5 ۰ م۸

و جوبی

در وقت و هزینه. اوقاتی خوب و پرنشاط را تجربه نمایند. این فروشگاه بزرگ زنجیره ای فعالیت خود

رً به زودی در مجتمع مشیر به عنوان بزرگترین

شعبه هایپرمی جنوب کشور آغاز خواهد نمود.

پیام مهندس محمد رضا دیهیمی

مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری توسعه فارس

چشم انداز اقتصادی مجتمع تجاری و تفریحی مشیر، پررونق و سودآور پیش بینی شده و امید است در آینده بسیار نزدیک لقب شکوفاترین مجتمع استان فارس را از آن خود کند.

مجتمع مشیر برای تجارت پایدار بنا نهاده شده است. جایی که بزرگترین ذهن ها و بهترین استعدادها توانسته اند ایده های پیشگام را به تصویر بکشند و مرزهای سنتی را درهم شکنند.

تصاویر مرتبط

ویژگی های ممتاز مجتمع تجاری و تفریحی مشیر

پروژه ۷

مجتمع تجاری و تفریحی مشیر

مجتمع تجاری تفریحی مشیربه عنوان اولین بازار تخصصی مادر و کودک در زمینیبه مساحت ۱۳۰۰۰ و با زیربنای ۷۴۰۰۰ متر مربع در خیابان مشیر شرقگی شهر پر جاذبه شیراز توسط شرکت توسعه سپهر فارس (وابسته به بانک صادرات) در حال احداث است. این مجتمع در ۷ طبقه شامل پارکینگ. هایپر مارکت. واحدهای تجاری, فودکورت. شهربازی, سالن بولینگ و پردیس سینمایی می باشد که سرمایه گذاری درآن با توجه به ایده منحصر به فرد بورس بازار تخصصی مادر و کودک. یک سرمایه گذاری پر بازده هر نوید می‌دهد.

ساخت و ساز مدرن

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.
ویدیوی بخش ساخت